по-русски
Meklēšana interneta veikalā:
Meklēt
Sākuma lapa - Kā pasūtīt

          Lai veiktu pasūtījumu, Jums jāizvēlas nepieciešamā prece un jāpievieno tā pirkuma grozam ( janospiež poga “nopirkt” ). Tālāk Jums ir jānoformē pirkums, pēc instrukcijas noteikumiem.


          Uzmanību: Pasūtījuma laikā jums nebūs nepieciešams veikt apmaksas vai iemaksas. Pasūtījumam ir tikai informātivais raksturs. Mūms nepieciešams jūsu pasūtījums, lai noskaidrot preces pieejamību noliktavas un piegādes termiņus.

 


1. Jāuzraksta Jūsu dati.

      Fiziskā persona

     Vārds, uzvārds.
     Kontakttālrunis.
     E-pasts.

      Juridiskā persona

     Firmas nosaukums.
     Reģ.Nr.
     PVN Reģ. Nr. ( ja ir).
     Juridiskā adrese.
     Faktiskā adrese.
     Kontakttālrunis
     E-pasts


2. Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajiem norēķināšanas veidiem.

     Skaidrā naudā – pats vieglākais un ātrākais norēķināšanas veids. Norēķināties var skaidrā naudā vienā no mūsu veikaliem vai mūsu piegādes gadījumā - pēc Jūsu adreses.

     Pārskaitījums – šīs norēķināšanas veids ir vairāk aktuāls juridiskām personām. Apmaksa notiek ar bankas pārskaitījumu, un tas var aizņemt  līdz 3 dienām, atkarībā no bankas un apmaksas laika. Prece tiek izsniegta tikai pēc naudas nonākšanas kontā.

3. Kā arī var izvēlēties Jums ērtāko piegādes veidu.

     Pašizvešana – Jūs varat paši saņemt preci mūsu veikala Dzelzavas ielā 74.

     
     Piegāde
Jūs varat norādīt savu piegādes adresi. Šajā gadījumā piegāde ir par maksu. Detalizētu informāciju par piegādi skatīt sadaļā piegāde.

 

Ja jūs veicāt pasūtījumu pēc plkst. 16:00, tad mēs jūsu pasūtījumu varēsim apstrādāt tikai nākamā darba dienā.Ja konkrēta prece nav noliktavā, Jūs vienalga varat to pasūtīt, bet par tās esamību var uzzināt tikai tad, kad prece nonāks uz noliktavu. Uz noliktavu prece var nonākt kā pēc vienas dienas, tā arī pēc 2-3 nedēļām. Diemžēl piegādātājs nenorāda konkrētu laiku, attiecīgi mēs arī nevaram sniegt tādu informāciju.  Dataleks.lv internetveikala apmaksas noteikumi, saglabāt kā .PDF datni